Volkswagen Temmuz 2016 Araç Kampanyası

Volkswagen Temmuz 2016 Araç Kampanyası

Volkswagen Temmuz 2016 Sıfır Otomobil Satış Kampanyası, Volkswagen Temmuz 2016 Sıfır Araçlarda Yüzde 6’ya Varan İndirim Fırsatı, Volkswagen Sıfır Araç Satış Kampanyaları.

Volkswagen Temmuz 2016 Sıfır Araba Kampanyaları

31 Temmuz 2016 Tarihine Kadar Zubizu‘ya Üye Olun Yada Mobil Uygulamasını İndirenlere Yüzde 6’ya Varan İndirim Fırsatı. Zubizu Üyeliğinizi Tamamlayıp Yetkili Volkswagen Satıcılarına Giderek İndirimden Yararlanabilirsiniz. Kampanya Süresinde 2016 Model CC Modelleri Yüzde 6, Polo Modeli Yüzde 5 Ve Yeni Tiguan Modeli Hariç Diğer Tüm Modeller Yüzde 3 İndirimle Sahip Olabilirsiniz.

Kampanya Detayları:
• ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel Dost Drive fırsatları kampanyası Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir.
• Bu kampanya, 6 Temmuz 2016 – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulamasının indirmesi veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olması gerekmektedir.
• Kullanıcıların, Volkswagen Yetkili Satıcılarına başvurarak ZUBİZU’ya üye olurken kullandıkları e-posta adresi ve cep telefonu numarasını doğru bir şekilde bildirmeleri yeterlidir. Satış Danışmanı arkadaşlarımız, kullanıcının ilettiği bu bilgilerle oluşturdukları müşteri kaydında kendi sistemleri üzerinde ZUBİZU üyeliğini aktif olarak görecekler ve tavsiye edilen indirim oranlarını onaylayacaklardır.
• Kampanya süresince geçerli olan indirim oranları, 2016 model Volkswagen CC modelleri için %6, Polo için %5, Yeni Tiguan hariç diğer tüm 2016 model Volkswagen’ler için %3 şeklindedir. İndirim oranları tavsiye edilen tutarlardır ve yetkili satıcıların indirim hakkı saklıdır.
• ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel Dost Drive fırsatları kampanyası, 2016 model Yeni Tiguan için geçerli değildir.
• ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel Dost Drive fırsatları kampanyasından kazanılan indirimler başka kampanyalar ile birleştirilemez.
• ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel Dost Drive fırsatları kampanyası dâhilinde kazanılan indirimler, filo satış tipinde, test, araç değişimi ve geçici araç alımlarında geçerli değildir.
• Kampanya indirimi, kampanyaya katılan kullanıcı ve birinci derece yakınları tarafından kullanılabilir.
• Volkswagen Türkiye bu kampanyayı istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Volkswagen Türkiye kampanyayla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.
Kampanya Detayları İçin Volkswagen Yetkili Satıcılarıyla İletişime Geçiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Alfa Romeo Temmuz 2016 Araç Kampanyası
Alfa Romeo Temmuz 2016 Araç Kampanyası

Alfa Romeo Temmuz 2016 Araç Kampanyası Alfa Romeo Temmuz 2016 Sıfır Otomobil Satış Kampanyaları, Alfa Romeo GIULIETTA Kampanyası, Alfa Romeo...

Kia Temmuz 2016 Otomobil Satış Kampanyası
Kia Temmuz 2016 Otomobil Satış Kampanyası

Kia Temmuz 2016 Otomobil Satış Kampanyası Kia Temmuz 2016 Sıfır Araba Kampanyaları, Kia Sıfır Otomobil Kampanyaları, Kia Temmuz 2016 Sıfır...

Kapat