Volkswagen Haziran 2016 Araba Kampanyası

Volkswagen Haziran 2016 Araba Kampanyası

Volkswagen Haziran 2016 Sıfır Otomobil Satış Kampanyaları, Volkswagen Haziran 2016 Sıfır Kilometre Araba Kampanyası.

Volkswagen Haziran 2016 ZUBİZU Üyelerine Yüzde Altıya Varan İndirim Fırsatı

Volkswagen Dost Drive Haziran Kampanyası. ZUBİZU’ya Üye Olup Mobil Uygulamasını İndirenlere 4 Temmuz 2016 Tarihine Kadar Yüzde 6 İndirim Kampanyası.
Kampanya Detayları:
Siz de hemen ZUBİZU mobil uygulamasını indirin veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olun ve size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısına giderek, hayalinizdeki Volkswagen’e %6’ya varan indirim fırsatlarıyla sahip olun.
07 Haziran 2016 – 04 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerli olan ZUBİZU üyesi Volkswagen severlere özel Dost Drive fırsatları kampanyası kapsamında tavsiye edilen indirim oranları, 2016 model Volkswagen CC modelleri için %6, Polo için %5, Yeni Tiguan, Passat ve Passat Variant modelleri hariç diğer tüm 2016 model Volkswagen’ler için %3 şeklindedir. Kampanya, 2016 model Passat, Passat Variant ve Yeni Tiguan modellerinde geçerli değildir.

Kampanyaya Katılım Koşulları

ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel Dost Drive fırsatları kampanyası Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir.
Bu kampanya, 7 Haziran 2016 – 4 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulamasının indirmesi veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olması gerekmektedir.
Kullanıcıların, Volkswagen Yetkili Satıcılarına başvurarak ZUBİZU’ya üye olurken kullandıkları e-posta adresi ve cep telefonu numarasını doğru bir şekilde bildirmeleri yeterlidir. Satış Danışmanı arkadaşlarımız, kullanıcının ilettiği bu bilgilerle oluşturdukları müşteri kaydında kendi sistemleri üzerinde ZUBİZU üyeliğini aktif olarak görecekler ve tavsiye edilen indirim oranlarını onaylayacaklardır.
Kampanya süresince geçerli olan indirim oranları, 2016 model Volkswagen CC modelleri için %6, Polo için %5, Yeni Tiguan, Passat ve Passat Variant modelleri hariç diğer tüm 2016 model Volkswagen’ler için %3 şeklindedir. İndirim oranları tavsiye edilen tutarlardır ve yetkili satıcıların indirim hakkı saklıdır.
ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel Dost Drive fırsatları kampanyası, 2016 model Yeni Tiguan, Passat ve Passat Variant modellerinde geçerli değildir.
ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel Dost Drive fırsatları kampanyasından kazanılan indirimler başka kampanyalar ile birleştirilemez.
ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel Dost Drive fırsatları kampanyası dâhilinde kazanılan indirimler, filo satış tipinde, test, araç değişimi ve geçici araç alımlarında geçerli değildir.
Kampanya indirimi, kampanyaya katılan kullanıcı ve birinci derece yakınları tarafından kullanılabilir.
Volkswagen Türkiye bu kampanyayı istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Volkswagen Türkiye kampanyayla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Kampanya Detayları İçin Volkswagen Yetkili Satıcılarıyla İletişime Geçiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Honda Haziran 2016 Sıfır Araç Kampanyası
Honda Haziran 2016 Sıfır Araç Kampanyası

Honda Haziran 2016 Sıfır Araç Kampanyası Honda Haziran 2016 Sıfır Otomobil Satış Kampanyaları, Honda Civic Şimdi Al Aralık 2016'da Ödemeye...

Ford Haziran 2016 Araba Satış Kampanyası
Ford Haziran 2016 Araba Satış Kampanyası

Ford Haziran 2016 Araba Satış Kampanyası Ford Haziran 2016 Sıfır Otomobil Satış Kampanyaları, Ford Haziran 2016 Araç Satış Kampanyası, Ford...

Kapat