NISSAN Sıfır Otomobil Fiyatları

NISSAN Sıfır Otomobil Fiyatları

NISSAN Sıfır Araç Fiyatları Listesi, Japon Otomobil Devi Nissan Sıfır Otomobil Fiyatları.

Japon Otomotiv Devi NISSAN 2017 Model Sıfır Araba Fiyatları:
PULSAR Modeli 72.830 Türk Lirasından Başlayan Fiyatlarla.
MICRA Modeli 58.535 TL’den Başlayan Fiyatlarla.
JUKE Modeline 68.895 TL’den Başlayan Fiyatlarla Sahip Olabilirsiniz.
QASHQAI Modeli 94.420 TL’den Başlayan Fiyatlarla Satışa Sunuluyor.
X-TRAIL Modeline 181.480 TL’den Başlayan Fiyatlarla Sahip Olabilirsiniz.
NAVARA Modeline 92.035 TL’den Başlayan Fiyatlarla Sahip Olabilirsiniz.

1910 Yılında 3 Ortak Tarafından Kurulun Otomotiv Devinin Japonya, Avrupa Ve Güney Afrika, Avustralya, Meksika ve Kuzey Amerika’da Üretim Tesisleri Bulunmaktadır. Firmanın 175 Bin Çalışanı Bulunmaktadır. 1993 Yılında Girdiği Türkiye Pazarında 37 Bayisi İle Türk Otomobil Pazarında İyi Bir Yere Gelmiştir. Japonya’nın İlk Taşıma Aracını Üretmiştir. Otomotiv Devi 1962 Yılında Avrupa’ya Otomobil İhracatına Başlamıştır. En Popüler Modellerinden Biri Olan MICRA İlk Kez 1982 Yılında Üretilmiştir. MICRA 1993 Yılında İngiltere’de Yılın En İyi Otomobili Ödülünü Almıştır. 2002 Yılından İtibaren Yeni Logosuna Geçiş Yapan Otomotiv Devi NISSAN QASHQAI İle Türkiye Pazarında Büyük Bir Başarı Kazanmıştır. NISSAN 2015 Ocak-Eylül Döneminde Ülkemizde 17.565 Adet Satış Rakamına Ulaşmıştır.

Japon Otomotiv Devi NISSAN Sıfır Araba Fiyatları PDF

İndir (PDF, 292KB)

– Araç üzerindeki tüm vergiler ve vergi mevzuatında oluşan tüm değişiklikler araç teslimatında müşteri tarafından karşılanacaktır. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir.
– Araca ilişkin trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından -Teslim tarihindeki fiyatlarımız geçerlidir.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Renault Sıfır Araba Fiyatları
Renault Sıfır Araba Fiyatları

Renault Sıfır Araba Fiyatları Renault Sıfır Araba Fiyatları, Renault 2017 Sıfır Otomobil Ve Ticari Araç Fiyatları, Renault Otomobil Fiyatları, Renault 2017...

Araçlarda Benzinli mi Dizel mi Tercih Edilmeli
Araçlarda Benzinli mi Dizel mi Tercih Edilmeli

Araçlarda Benzinli mi Dizel mi Tercih Edilmeli Benzinli mi Dizel Araç mı Almalı, Benzinli Ve Dizel Araçların Karşılaştırması, Benzinli mi...

Kapat