Audi Modifiye Araba Resim Galerisi

Audi Modifiye Araba Resim Galerisi

En Güzel Audi Modifiye Resimleri, Audi Marka Otomobillerin En Güzel Resimleri. Aşağıdaki Resimlere Tıklayıp Büyük Resim Ve Detaylara Ulaşabilirsiniz.

Alman Otomotiv Devi Audi Adı Son Zamanlarda Skandallarla Anılan Volkswagen Grubunun Markasıdır. Audi Firmasının Geçmişi 1899 Yılına Kadar Dayanır. 1901 Yılında İlk Otomobilini Tasarlayan Firma, 1910 Yılından İtibaren Audi Markasını Kullanmaya Başlamıştır. Muhteşem Amblemini 1932 Yılında Tasarlayan Firma 4 Bağımsız Üreticinin Birleşmesiyle Oluştu.

Audi Firması 1950 Yılında Dünyanın En Büyük Motosikletini Üreten NSU Firmasıyla Birleşti. Böylece Beş Firmamın Birleşmesiyle Oluşan Şirket, Amblemindeki 4 Halkayı İse Değiştirmedi. Alman Otomobil Üreticisinin, A1, A3, A5, A6, A7, A8, S3, S4, S5, TT, RS4, RS6, Q3, Q5, Q7 Gibi Dünya Çapında Ses Getiren Modelleri Bulunmaktadır.

Audi Resim Galerisi:

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Neden Kış Lastiği Kullanılmalı
Kış Lastiği Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kış Lastiği Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Araç Kış Lastiği Nasıl Seçilir, Kış Lastiklerinin Özelikleri Nelerdir, Yaz Ve Kış Lastikleri Arasındaki...

Elektrikli Araba Önerileri
Elektrikli Araba Önerileri Artıları Eksileri

Elektrikli Araba Önerileri Artıları Eksileri Tercih Nedenleri Elektrikli Araba Önerileri, Elektrikli Araçların Tercih Nedenleri, Elektrikli Araba Fiyat Ve Performansları, Elektrikli Otomobillerin Yakıt...

Kapat