4 Yaş Üzeri Araçlarda Ford Servis Kampanyası

4 Yaş Üzeri Araçlarda Ford Servis Kampanyası

Otomobil Servis Kampanyaları, Ford Servis Kampanyası (Eko Servis) Kampanyası 31 Aralık 2015 Tarihine Kadar Ford Yetkili Servislerinde Geçerli.

4 Yaş Ve Üzeri Otomobillerde, Ticari Ve Ağır Ticari Araçlarda Eko Servis Kampanyası.

Binek Araçlarda Eko Servis Kampanyası:
Orjinal Yedek Parça Sabit Fiyatlar Ve 25 Nokta Kontrolü Bu Kampanyada Sunuluyor. Kampanya Hava Filitresi, Yağ Filitresi, Motor Yağı, Karter Tapa Ve İşçilik Hizmetlerini Kapsıyor. Kampanya Kapsamında Focus 2005-2011 Ve C-Max Modellerinde 259TL, 2004-2008 Model Ford Fiesta Ve Fusion 249TL.

Ticari Araçlarda Eko Servis Kampanyası:
Kampanya Kapsamında 25 Nokta Kontrolü, Orjinal Yedek Parça Ve Özel Sabit Fiyat Avantajları Sunuluyor. Kampanya Hava Filitresi, Yağ Filitresi, Motor Yağı, Karter Tapa Ve İşçilik Hizmetlerini Kapsıyor.
Ford Transit 2001-2006 Modellerde 239TL, 2003-2011 Transit Connect 299tl, 2006-2011 Ford Transit Araçlarda 399TL Başlangıç Fiyatıyla Sunuluyor.

Ford Servis Randevusu Almak İçin Tıklayın.

Kampanya Hakkında:
Ford Servis Kampanyası Ekoservis Menüleri Araç Satış Tarihine Göre 4 Yaş Ve Üstü Araçları Kapsar. Ekoservis Menü Faydası Alabilecek Araçlar Model Yılı, Motor Ve Yakıt Tipine Göre Ford Otosan Tarafından Belirlenerek Sisteme Tanımlanmıştır. Ekoservis Menüsü Tanımlı Olan Araçları Kapsamakta Olup, Sisteme Tanımlı Olmayan Araçlarda Ekoservis Menü Fiyatı Geçerli Değildir. Ekoservis Menüsü İle Birlikte Aracınızın 25 Noktasında Kontroller Sağlanacak Ve Tanımlı Olan Fiyat Sabit Olup Başka Kampanya Ve İndirimler İle Birlikte Kullanılamaz. Ekoservis Menüleri Ford Otosan Tarafından Düzenlenmiş Olup Ford Otosan Ve Ford Yetkili Servislerimiz İle Ortaklaşa Uygulanmaktadır. Motor Yağı, Yağ Filtresi, Hava Filtresi, Karter Tapa Ve İşçiliği Kapsamaktadır Ve Menü Dışında Talep Edilen Yedek Parçalar Ve İşçilikler Ayrıca Faturaya Eklenerek Mevcut Fiyatlarından Fatura Edilebilecektir. Ekoservis Menüleri 31 Aralık 2015 Tarihine Kadar Uygulanmakta Ve Katılan Ford Yetkili Servislerinde Geçerlidir. Ekoservis Periyodik Bakım Değildir. Standart Garanti Ve Ford Güvence Kapsamındaki Araçlar Ekoservis Menüsünden Faydalanamaz.
Transit Araçlarda Ekoservis Menü Fiyatları Aracın Motor Tipine Göre Değişkenlik Göstermektedir. Kdv Dahildir.
Belirtilen Fiyatlar Kampanyaya Dahil Olan Yetkili Servislerdeki Azami Kampanyalı Fiyatlardır, Servisler Kendi Takdir Hakları Çerçevesinde İlave İndirim Uygulayabilirler.
Ford Fietsa Fiat Punto Karşılaştırma

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Acura RDX 2016
Acura RDX 2016 |Yeni Araba Modelleri

Acura RDX 2016 Yeni Araba Modelleri Yeni Model Araçlar, Acura RDX 2016 Özellikleri, Acura RDX 2016 Fiyatı, Acura RDX 2016...

Honda Pilot 2016
Honda Pilot 2016 – Yeni Otomobil Modelleri

Honda Pilot 2016 - Yeni Otomobil Modelleri Yeni Araba Modelleri, Yeni Model Araçlar. Japon Otomobil Üreticisi Honda'nın Yeni Modeli Pilot...

Kapat