2017 Ferrari Laferrari Aperta Görücüye Çıktı

2017 Ferrari Laferrari Aperta Görücüye Çıktı

Özellikle de görünüm olarak gözlere banyo ettiren 2017 Ferrari Laferrari Aperta özellikleri bakımından da büyük bir beğeni toplamaktadır. Dünyanın en büyük otomobil şirketleri arasında olan Ferrari’nin bu yıl tanıtımı yapılan bu spor model harika arabası şimdiden büyük bir ilgi ile karşılandı. Özellikle de 6.3 litre kapasiteli V12 benzinli motoru ve bunun yanı sıra ayrıca elektrikli çalışma sistemi ile görücüye çıkmış durumda. Hız ve güç açısından ise 2017 Ferrari Laferrari Aperta özellikleri bakımından tam olarak 800 beygirlik benzin güç kapasitesi ve aynı zamanda 163 beygir elektrikli motor gücü sayesinde bu iki gücün bütünleşmesi ile 963 beygirlik muazzam bir motor gücü ortaya çıkmaktadır.

Daha Birçok Farklı Özellik

Üstelik tüm bunların yanı sıra 7 ileri otomatik şanzıman sistemi sayesinde tam bir gövde gösterisi sunmaktadır. Dış yapı özelliği olarak şirket tarafından yapılan açıklamaya göre karbon fiber hard top kullanıldığı açıklamasının yapılmasının yanında aynı zamanda 19 inç jant özelliği ile de hem dayanıklılık hem de görsellik açısından büyük bir gövde gösterisi yapmaktadır. Bu son model harika otomobilin Ferrari Laferrari Aperta 2017 Fiyatı olarak da 3.5 milyon dolar gibi bir fiyatı olduğu bilgisi ele ulaşmış durumda. Her noktası ile son derece büyük bir kaliteli sunan ve görsel açıdan enfes bir görüntü veren bu mükemmel otomobilin lansmanı ise 2016 yılı içerisinde yapılacağı açıklandı.
2017 Ferrari Laferrari Aperta Görücüye Çıktı

Yeni Kasası İle Görücüde

Bunun yanı sıra performans olarak üst düzey özelliklerini haricinde özellikle de spider kasası ile görücüye yeni yüzünü göstermek için yetkililer lansman gününü beklemekteler. Elbette birçok kişiye göre Ferrari Laferrari Aperta 2017 Fiyatı olarak oldukça yüksek bir fiyatı olduğu söylense de, yine de Ferrari hayranları arasında maddi durumu oldukça iyi sayılan birçok iş adamı adına, bu spor model arabanın fiyatı sunduğu etkin özellikleri yanında bir hiç sayılabilir. Üstü açık enfes görünümü ve iki kişilik rahat oturumu sayesinde ve oldukça kullanışlı gövdesi ile Ferrari hayranlarını kendisine daha da hayran bırakacağı aşikâr. Özellikle de siyah renk görünümü bu son derece kaliteli otomobile tam bir karizmatik hava sunmuş durumda.

Resim Galerisi

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Dacia Eylül 2016 Sıfır Araba Kampanyası
Dacia Eylül 2016 Sıfır Araba Kampanyası

Dacia Eylül 2016 Sıfır Araba Kampanyası Dacia Eylül 2016 Sıfır Kilometre Otomobil Satış Kampanyaları, Dacia Eylül 2016 Nakit Alım İndirimleri,...

Renault Eylül 2016 Araç Kampanyaları
Renault Eylül 2016 Araç Kampanyaları

Renault Eylül 2016 Araç Kampanyaları Renault Eylül 2016 Sıfır Otomobil Satış Kampanyaları, Renault Sıfır Kilometre Araba Kampanyaları, Renault Eylül 2016...

Kapat