2017 Ferrari GTC4 Lusso Özellikleri Fiyatı

2017 Ferrari GTC4 Lusso Özellikleri Fiyatı

Yeni Model Otomobiller, 2017 Ferrari GTC4 Lusso Modelinin Özellikleri, Ferrari GTC4 İncelemesi, Satış Fiyatı.

Cenevre Otomobil Fuarında Tanıtılan 2017 Ferrari GTC4 Lusso Modeli Ekim Ayında Türkiye’de Satışa Sunulacak. 700 Bin Euro (2.261 Milyon Türk Lirası) Fiyatıyla Satışa Sunulacak. Geniş Bagaj Hacmi, 4 Yolcu Taşıma Kapasitesi, Yüksek Konforu, Geniş İş Hacmi İle Sportif Bir Ruh Taşıyor.

Sportif Ve Şıklık, Lüks Ve Konforu Bir Arada Sunan 4 Koltuklu, Tüm Sürüş Koşullarında Yüksek Performans Gösteren Muhteşem Bir Otomobil Geliyor.

 

2017 Ferrari GTC4 Lusso İncelemesiYeni Ferrari GTC4 Üstün Yol Tutuşu, Aerodinamik Tasarımı, Her Türlü Hava Koşullarında Mükemmel Çekiş, 4RM Yeni Kontrol Sistemi İle Öne Çıkıyor. Model Yeni Tasarım İkiz Arka Farlar İle Süslenmesiyle Daha Kaslı Bir Vurgu Yaratılmış. Konforu Arttırmak İçin Sürücü Ve Yolcu Tarafından Kontrol Edilebilen Kokpite Sahiptir. Yeni Model İçin Şasi Bağlantı Noktalarında Yapılan İyileştirmelerle Yüzde 25 Daha İyi Bir İzolasyon Sağlanmış. Ferrari GTC4 Lusso Modelinde Yeni Havalandırma Konsepti Sayesinde Yüzde 25 Daha Hızlı İstenilen Sıcaklığı Ulaşması Sağlanmış. Yeni Modelde Ayrıca Yağmur, Işık Ve Buğulanma Ve Güneş Sensörü Performansı İki Katına Çıkarılmış.

 

2017 Model Ferrari GTC4 Lusso Tavanına Monte Edilen Rüzgarlığı İle Düşük Sürtünme Katsayısı Sağlıyor. Kusursuz Tasarımı, Sürücü Ve Yolcu İçin Zenginleştirilmiş Sürüş Deneyimi Sunan Çift Kokpit Tasarımıyla Fark Yaratıyor.
Motor: 12 Silindir 690HP, 8 Bin Devir Dakika Güç Akışı
4RM-S Sistemi (Dört Çeker Ve Yönlendirme Sistemi)
Sıfırdan Yüz Kilometreye 3.4 Saniye
335 Kilometre Maksimum Hız

2017 Ferrari GTC4 Lusso Cenevre Otomobil Fuarı Video

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Dünyanın En Pahalı Otomobilleri Listesi
Dünyanın En Pahalı Otomobilleri Listesi

Dünyanın En Pahalı Otomobilleri Listesi Dünyanın En Pahalı Otomobillerinin Dudak Uçuklatan Fiyatları, Dünyanın En Pahalı Otomobilinin Fiyatı Nedir, Dünyanın En...

Volkswagen Tiguan 2016 Çarpışma Testleri
Volkswagen Tiguan 2016 Çarpışma Testleri

Volkswagen Tiguan 2016 Çarpışma Testleri   Volkswagen Tiguan 2016 Çarpışma Testi Sonuçları, Volkswagen Tiguan 2016 Çarpışma Testinde 2.0 Tdı 110...

Kapat