2017 Audi TT RS Roadster Özellikleri

2017 Audi TT RS Roadster Özellikleri

Yeni Model Arabalar, 2017 Audi TT RS Roadster İnceleme, 2017 Audi TT RS Roadster Fiyatı, Özellikleri Ve Resim Galerisi.

Geçtiğimiz yıllarda çok ön planda olmayı başaramayan TT serisi RS Roadster ve Coupe 2017 modelleri ile geleneğin dışına çıkmakta, güç ve performans için tasarlanan motoru kendinden ödün vermemektedir. Ayrıca iç dizayn ve donanımı ile de Audi kalitesi çizgilerini taşıyan TT RS Roadster 2017 geçmiş modellerine göre farklı bir döneme başlıyor.

Audi TT 2017 üretimleri arasında bulunan RS Roadster TT serileri arasında mühendisliği ve tasarımı ile alkış alan en güçlüsü olarak değerlendiriliyor. Kusursuz motor mühendisliği sayesinde 400 beygir güç üreten Audi TT RS Roadster 2017 5 silindir motoru ile alışılmış motorlardan kendini ayırarak farka koşuyor.

Güçlü hatları ile ön tamponuna geniş hava delikleri verilmiş ve şıklıkta detay kazanmış arka kanadı TT RS Roadster geçmişinden ayırıcı bir dizayn oluşturuyor.

Motor bölümünü incelediğimizde az önce de bahsettiğimiz gibi 5 silindir birleşiminden hazırlanmış olan mühendislik mimarisinin özellikle performans için tasarlandığı belirtilmiştir. Başka hiçbir Audi TT de bulunmayan 0 100’ü 3.9 saniye gibi dar bir zamanda yakalama özelliği RS Roadster 480 nm tork güç üretebiliyor ve bunu sadece 2.5 litrelik motorla gerçekleştiriyor. 400 beygir güç yakalayabilen bu motor gücünü çift kavramalı şanzıman ile 4 tekerleğe birden ileten Audi TT RS Roadster 2017 buradan da anlaşıldığı üzere araç 4 çeker.

2017 Audi TT RS Roadster Özellikleri

Audi TT sürümlerinde kullanılan alıştığımız Audi göstergelerinden vazgeçilmiş, geliştirilen ve tekrar dizayn edilen konsola değişiklik katması amacıyla 12.3 inç büyüklüğünde ekran dahilindeki sanal kokpit kullanımı tercih edilmiştir. Elektronik ağırlıklı kumandaları ve kontrol kulları ile donatılmış Audi TT RS Roadster 2017 direksiyonun üzerindeki donanım kontrol kumandaları ile daha havalı ve pratik çözümler üretiyor.

Sporsorlu Bağlantılar

Çift egzozu, arka ledleri, ön OLED görünümü ve arka kızma sabitlenmiş kanatları ve keskinleştirilmiş çizgileri Audi TT görünümünün alışılagelmiş yumuşak görüntüsünden ziyade yırtıcı ve asaletli görünüm kazanmıştır. Agresif duruşlar sergileyen yeni RS Roadster 2017 3D OLED teknolojisi ile büyüleyiciliğini katlamakta ve bu özellik Audi markasında ilk kez kullanılmakta. Tekerlekler biraz daha büyütülüp aracın alçaklığı ile yol tutuşu arttırılmış ve sürücü virajı ne kadar ani dönerse dönsün alçak monte edilmiş spor koltuğunun tutuşu sayesinde sürücünün koltuktaki pozisyonu korunuyor. İç kapı kolu, vites bölümü çevresi ve aynalarda özellikle karbon fiber kaplamalar dikkat çekmekte, direksiyon, konsol, koltuk ve vites bölümünde siyah deri kalamaya önem verilmiş bir tasarım gözlere çarpıyor. sifirarabakampanyalari.org

Geçtiğimiz sene Audi TT RS Roadster 2016 fiyatlarının 63 bin $ ile başladığını düşünürsek 78 bin $ olarak başlatılacak RS Roadster 2017 artan motor performansı, geliştirilen iç dizayn ve dış görünümü karşısında uygun bir fiyat olarak karşımıza çıkıyor. Güz ayında piyasaya sürüleceği beklenen Audi TT RS Roadster 2017 modeli için gri ve sarı renk seçenekleri şimdiden paylaşıma sunulmaya başlandı.

2017 Audi TT RS Roadster Resim Galerisi

BMW X6 M 2016 Özellikleri

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Dacia Nisan 2016 Otomobil Kampanyaları
Dacia Nisan 2016 Otomobil Kampanyaları

Dacia Nisan 2016 Otomobil Kampanyaları Dacia Nisan 2016 Sıfır Araba Satış Kampanyası, Dacia Nisan 2016 Otomobil Kampanyası, Dacia Araç Satış...

Ford Nisan 2016 Otomobil Satış Kampanyası
Ford Nisan 2016 Otomobil Satış Kampanyası

Ford Nisan 2016 Otomobil Satış Kampanyası Ford Nisan 2016 Araba Kampanyaları, Ford Nisan 2016 Sıfır Otomobil Kampanyaları, Ford Araç Kampanyaları...

Kapat